Search   Tel : 09133255487      info@pershy.ir
 
کیسه آب گرم ، کيسه آبگرم ، کیف آب گرم پرشی کیسه آب گرم ، کيسه آبگرم ، کیف آب گرم پرشی کیسه آب گرم ، کيسه آبگرم ، کیف آب گرم پرشی
صفحه اصلیصفحه اصلی کیسه آب گرم پرشیکیسه آب گرم پرشی قیمت کیسه آب گرمقیمت کیسه آب گرم درباره کیسه آب گرمدرباره کیسه آب گرم زیرشاخه  اخبار و مقالهاخبار و مقاله تماس با ماتماس با ما


نحوه استفاده از کیسه آب گرم

نحوه استفاده از کیسه آب گرم

کیسه آب گرم یک روش نسبتا امن و مطبوع برای گرم کردن و یا تسکین درد هستند. آنها را اغلب می توان در فروشگاه های لوازم پزشکی یا داروخانه ها خریداری کرد و فقط طی چند دقیقه آماده می شوند.

کیسه های آب گرم معمولا مشابه هم هستند، بدون توجه به نام تجاری، شامل یک کیسه آب ضخیم، تخت، اغلب لاستیکی، با نوعی پوشش یا پوشش در خارج. 

برخی از کیسه ها ممکن است یک پوشش ضخیم تر از مواد مختلف داشته باشند، بنابراین یکی از آنها را انتخاب کنید که برای شما مناسب تر است.

کیسه های مختلف آب داری نیازهای مختلف دما هستند، بنابراین قبل از استفاده دستورالعمل ها خاص کیشه خود را مطالعه کنید.


پر کردن کیسه آب گرم :

قبل از اینکه کیسه آب گرم خود را پر کنید مطمئن شوید درب کیسه وجود دارد، اگر آبی از قبل درون آن قرار دارد آنرا تخلیه کنید

اجازه دهید آب گرم شود ، آب کاملا جوش کتری برای کیسه آب زیادی گرم است. سعی کنید آب خیلی هم جوش نباشد یا اگر جوش است چند دقیقه صبر کنید. این کار آب گرم مورد نظر شما را فراهم می کند، اما آنقدر گرم نیست که پوست شما را بسوزاند.

استفاده از آبی که خیلی جوش است، نه تنها به پوست شما آسیب می رساند بلکه می تواند باعث کاهش عمر کیسه آب شما شود. لاستیکی که کیسه های آب گرم را تشکیل می دهد نمی تواند برای مدت طولانی در برابر آب بسیار جوش مقاومت کند بنابراین استفاده از آب که دمای کمتر از 60 درجه سانتیگراد است برای عمر کیسه آب شما مناسبتر است.

دو سوم کیسه خود را با آب پر کنید، این مرحله باید با دقت انجام شود، زیرا شما قرار نیست خود را با آب گرم بسوزانید. اگر شما از یک کتری استفاده می کنید، به آرامی آب را درون کیسه آب گرم بریزید و آن را در حدود دو سوم ظرفیت کیسه پر کنید. 

کیسه آب گرم را از گردن آن برای ثبات بیشتر نگه دارید. اگر شما آن را با بدن خود نگه دارید، می تواند قبل از اینکه پر شود، آب جوش را به بیرون پرتاب کند، که باعث می شود دچار سوختگی شوید، شما همچنین میتوانید از دستکش ها و یا برخی از محافظ های دیگر برای دستان خود استفاده کنید.

با کمی فشار ملایم عمده هوای اضافه را از کیسه آب گرم خارج کنید. سپس درب آنرا ببندید ، بررسی کنید که آب از آن نشت نمیکند


نحوه استفاده از کیسه آب گرم :

کیسه را در محل مورد نظر خود قرار دهید. ممکن است کیف آب گرم را  برای کاهش درد یا تهیه گرما در شب سرد استفاده کنید. پس از پر کردن آن، کیسه  خود را 20 تا 30 دقیقه روی بدن یا تختتان بگذارید اما اطمینان حاصل کنید که  کیسه آب گرم را بیش از 30 دقیقه روی بدن خود نگه ندارید. گرمای مستقیم برای مدت  زمان طولانی می تواند به بدن شما آسیب برساند، اگر به مدت بیشتری برای گرم کردن  نیاز دارید باید ده دقیقه بین دو گرم کردن فاصله بیاندازید.

اگر کیسه را در رختخواب قرار میدهید، 20 تا 30 دقیقه آن را در زیر پتو بگذارید سپس هنگام رفتن به رختخواب کیسه آب گرم را بیرون آورده و خالی کنید. اگر کیسه آب گرم را در رختخواب خود بگذارید در حالی که خواب هستید خطر سوزاندن بدن خیلی بالا خواهد رفت

بعد از استفاده کیسه را خالی کنید و بدون درب آویزان نمائید ، کیسه آب خود را در ناحیه ای که نوسانات درجه حرارت مانند بالای اجاق گاز ، زیر سینک یا در معرض نور مستقیم خورشید است قرار ندهید زیرا می تواند کیفیت کیسه آب گرم را کاهش دهد.


نحوه استفاده از کیسه آب گرم
         
جهت خرید کیسه آب گرم روی همین لینک کلیک فرمائید