Search   Tel : 09133255487      info@pershy.ir
 
کیسه آب گرم ، کيسه آبگرم ، کیف آب گرم پرشی کیسه آب گرم ، کيسه آبگرم ، کیف آب گرم پرشی کیسه آب گرم ، کيسه آبگرم ، کیف آب گرم پرشی
صفحه اصلیصفحه اصلی کیسه آب گرم پرشیکیسه آب گرم پرشی قیمت کیسه آب گرمقیمت کیسه آب گرم درباره کیسه آب گرمدرباره کیسه آب گرم زیرشاخه  اخبار و مقالهاخبار و مقاله تماس با ماتماس با ما


فواید کیسه آب گرم

فواید کیسه آب گرم


بهبود کمر درد


كمردرد تقریبا درد شایعی است كه توسط بسیاری از مردم تجربه میشود. بیشتر افراد كمر درد را حداقل برای یكبار در زندگی خود تجربه كرده اند. برای تسكین این گونه دردها علاوه بر روشهای داروئی و پزشکی گرما دادن پیشنهاد می شود چرا كه گرما باعث التیام دردهای موضعی ماهیچه ای و عضلانی است. بنابراین استفاده از كیسه های آب گرم با توجه به قابلیت انعطاف پذیری که دارند به راحتی بر روی شکم یا کمر قرار می گیرند و تاثیر زیادی دارند.

 

قابلیت حمل آسان

کیسه آب گرم به راحتی قابل جابجائی و استفاده است و نگران کوتاهی سیم و یا جابجایی آن نیستید بخاطر این که به راحتی می توانید حتی در رختخواب نیز از آن استفاده کنید . به خاطر ضخامت کیسه آب گرم شما نگران پاره شدن آن نباشید. شما می توانید آن را در داخل ژاکت خود فشار دهید یا حتی بدون هیچ گونه نگرانی روی آن بنشینید البته فشار اضافی بر روی آنها توصیه نمیشود و با توجه به اینکه هیچگونه اشعه الکترومغناطیسی را برای ایجاد گرما تولید نمی کنند. بنابراین آنها طبیعی ترین و بهترین روش برای انتقال گرما هستند .

 

گرمای مطبوع

قرار دادن کیسه آب گرم زیر پتو چند دقیقه قبل از رفتن به رختخواب می تواند احساس مطبوعی را به شما بدهد. کیسه آب گرم تمام گرما را برای شما فراهم می کند.شما فقط می توانید آب را گرم کنید و آن را داخل کیسه آب گرم بریزید و در زیر پتو خود درحال مطالعه و یا تماشای تلویزیون از آن استفاده نمایید. دقت داشته باشید که با کیسه آب داغ نباید به خواب بروید

رهایی از درد های مفصلی

کیسه آب گرم برای کسانی که درد مفاصل دارند بسیار اثر گذار است و همچنین برای درد گردن و عضلات گرفته بخصوص برای ورزشکاران مورد استفاده قرار میگیرد بنابراین، به جز در موارد خاص، کسیه آب گرم را می توانیم برای تنش عضلانی، درد معده، گرفتگی و آرتروز استفاده کنیم.

 

شکل و سایز مختلف برای سلیقه ها واستفاده های مختلف

کیسه آب گرم در سایز های کوچکتری در بازار برای قسمت های کوچکتر بدن وجود دارد آنها سفتی و درد ماهیچه ها را کاهش می دهند و همچنین می توانند به عنوان کمپرسور سرد برای کاهش تورم استفاده شوند شما می توانید کیسه آب گرم را با فنجان آب پر کنید و آن را در فریزر نگه دارید و از آن جهت کمپرسور سرد استفاده کنید.

تسکین درد قاعدگی زنان

برای کسانی که هر ماه از درد قاعدگی رنج میبرند، کیسه آب گرم روش مناسبی برای بهبود درد می باشد. شما میتوانید کیسه آب گرم را نصفه با آب گرم پر کنید و روی آن دراز بکشید و بعد از بیست دقیقه احساس خوبی را خواهید داشت و درد کمتری را در این دوران تجربه خواهید کرد.

کمک به هضم غذا

کیسه آب گرم بعد از تناول غذا می تواند به هضم آن کمک کند . برای این کار میتوانید بعد از غذا دراز بکشید و کیسه آب گرم راروی شکم خود قرار دهید.

کاهش استرس

آیا میدانید که ما در طول روز فشار زیادی به شکم و بدن خود وارد می کنیم وبعد از یک روز سخت کاری، رفتن به رخت خواب با کیسه آبگرم استرسی که در طول روز داشتیم را کاهش میدهد.

کیسه های آب گرم بسیار حائز اهمیت هستند حتی زنان باردار می توانند از آنها استفاده کنند.

کیسه آب گرم های قدیمی از فلز یا سرامیک ساخته شده بودند، امادر ساخت کیسه های آب گرم جدید از لاستیک و یا رابر استفاده می شود که بسیار نرم و انعطاف پذیر هستند و به راحتی می توانیم با خودمان حمل کنیم. همچنین کیسه آب گرم های پی وی سی فاقد بو بوده و برای کسانی که به بوی پلاستیک حساس هستند مناسب میباشد. کیسه های بدون درز بخاطر عدم نشتی که دارند مناسب هستند و طول عمر بالاتری نیز دارند.


منبع : https://emsig.ir


فواید کیسه آب گرم

نحوه استفاده از کیسه آب گرم در همین لینک قابل دسترس است